BIO Majoránka, Demeter 15g

BIO Majoránka, Demeter 15g

Používá se jako koření na dochucování polévek, omáček a masitých jídel. Ve staročeské kuchyni je nezbytnou přísadou bramborové polévky a bramboráku. Díky svému blahodárnému účinku na trávení se přidává do pokrmů z luštěnin, zelí či jiných tučných jídel.

  • Cena: 43 Kč
  • Cena: 49 Kč s DPH

Skladové číslo: 436177

Výrobce: Lebensbaum

Složení: majoránka**

**suroviny z biodynamického zemědělství

 

Majoránka patří mezi oblíbená kuchyňská koření. Povzbuzuje chuť k jídlu a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu.

Použití: Používá se jako koření na dochucování polévek, omáček a masitých jídel. Ve staročeské kuchyni je nezbytnou přísadou bramborové polévky a bramboráku. Díky svému blahodárnému účinku na trávení se přidává do pokrmů z luštěnin, zelí či jiných tučných jídel. Vyniknout dává především chuti zvěřiny nebo pečeným játrům. Velmi dobře se hodí také do lehkých zeleninových nebo vaječných salátů. Využívat ji lze v čerstvém i sušeném stavu. Její předností je, že neztrácí aroma, které se výborně snoubí s ostatními druhy koření, např. tymiánem.

Země původu: Německo

Košík

Přihlášení

Přihlášení