BIO Olivový olej extra panenský selection 500ml

BIO Olivový olej extra panenský selection 500ml

  • Cena: 121 Kč
  • Cena: 139 Kč s DPH

Skladové číslo: 459090

Výrobce: BioPlanéte

Složení: olivový olej lisovaný za studena*

 

* suroviny z ekologického zemědělství

 

Extra panenský Olivový olej lisovaný za studena – je nejkvalitnějším produktem, je vyráběn z prvního lisování. Neprochází žádnou chemickou úpravou a jen takový olej má nárok používat označení extra panenský. Má intenzivní vůni, silnou, travnatou chuť a opojné aroma.

 

Přednosti BIO extra panenského olivového oleje: Tento olej posiluje srdce a snižuje riziko srdečního infarktu, pozitivně působí na snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku, mírní bolesti způsobené záněty, podporuje hubnutí a  zpomaluje předčasné stárnutí. Dále příznivě ovlivňuje činnost jater, žlučníku a slinivky, posiluje imunitní systém, pozitivně působí na zdravou střevní mikroflóru a chrání všechny žlázy produkující hormony.


Zvláštnosti: Aby měl olivový olej opravdu významně pozitivní vliv na váš organismus, doporučuje se ho zkonzumovat denně minimálně 5 polévkových lžic. Pro běžnou prevenci se doporučuje spolknout každé ráno nalačno 1 lžíci olivového oleje.

 

Použití: Extra panenský olivový olej je vhodný k přípravě salátů, marinování masa, dochucení pomazánek. Lze jej použít i při přípravě krémů, ovocných salátů a lehkých moučníků. Perfektní je i na saláty s mořskými plody. Při jednoduchých tepelných úpravách bílých, čerstvých ryb skvěle vynikne jeho příjemná svěží chuť. K restování a grilování se ale nedoporučuje.

 

Kalorické hodnoty/energie (na 100 g):
Energie kJ / kcal: 3700 kJ / 884 kcal

 

Země původu: Španělsko


 

Košík

Přihlášení

Přihlášení